Kilka słów o nas

Klika słów o nas...

Jesteśmy firmą rodzinną specjalizującą się w profesjonalnym praniu materiałów tekstylnych, wykładzin i dywanów. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm, hoteli, restauracji, instytucji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wielu odbytych kursach w dziedzinie utrzymywania czystości oraz doborze profesjonalnych środków czyszczących i odplamiaczy jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zabrudzeniem i plamami. Używamy profesjonalnego sprzętu niemieckich, amerykańskich, włoskich i angielskich firm: Karcher, Numatic, Santoemma, Vorwerk, Ashbys, Sebo.

Zajmujemy się profesjonalnym praniem i czyszczeniem dywanów oraz wykładzin dywanowych, tapicerki samochodowej oraz meblowej (sof, narożników, wersalek, kanap, tapczanów, foteli, materacy, krzeseł itp.) materiałowej oraz skórzanej.

Usługi prania i czyszczenia dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, wykonujemy przy pomocy specjalistycznego sprzętu oraz środków chemicznych posiadających wymagane atesty, które są ekologiczne i nieszkodliwe dla środowiska. Dbamy o to, aby każde przekazane nam zlecenie, było wykonane starannie i z oczekiwaniami naszego Klienta, przy zachowaniu odpowiedniego stosunku ceny do jakości. Staramy się, aby każda, nawet najmniejsza powierzona nam praca, została wykonana solidnie i profesjonalnie. Potrzeby naszych Klientów rozpatrujemy indywidualnie, dzięki czemu w zależności od czyszczonego materiału możemy odpowiednio dobrać środki chemiczne oraz sprzęt w zależności od stopnia zabrudzenia dywanu, tapicerki meblowej i samochodowej, skórzanej oraz materiałowej.

Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Ważnym elementem naszej pracy jest budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami, dlatego dla naszych stałych zleceniodawców oferujemy atrakcyjne promocje i rabaty, możliwość rozliczania w formie abonamentu. Służymy doradztwem w zakresie utrzymania czystości po wykonaniu zlecenia. Informujemy o możliwościach samodzielnego dbania o czyszczone elementy. Nasze usługi świadczymy między innymi w miejscowościach takich jak: Bielsko- Biała, Żywiec, Kęt, Oświęcim, Tychy, Pszczyna, Czechowice- Dziedzice, Skoczów, Katowice, Rybnik, Jastrzębie- Zdrój, Wodzisław Śląski, Radlin, Racibórz, Gliwice


Nasz sprzęt

Używamy profesjonalnego sprzętu który sprawdzi się na różnego typu zleceniach. Maszyny marki Karcher sprawdzają się idealnie na zleceniach u klientów prywatnych w mieszkaniach, bądź domach jednorodzinnych gdzie do wyprania jest kilka rzeczy np dywany, wykładzina, narożnik, sofa, kanapa, krzesła bądź fotel.

Posiadamy również większe maszyny marki Santoemma i Ashbys których używamy głownie do czyszczenia średnich, dużych i wielkich powierzchni, głównie wykładzin w firmach, biurach, przedszkolach,żłobkach i różnego typu miejscach gdzie zastosowana jest wykładzina. Dzięki tym maszynom posiadającym duże zbiorniki na czystą i brudną wodę skracany jest czas pracy poprzez co jesteśmy w stanie wyprać do 500m2 wykładziny w ciągu jednego dnia.

Posiadamy odkurzacze kolumnowe z elektroszczotką marki Karcher którymi zawsze odkurzamy wcześniej czyszczone powierzchnie. Takie odkurzanie pozwala na wydobycie z głębi włókien nierozpuszczalnych zabrudzeń typu piasek, sierść, włosy itp.. Szorowarki walcowe marki Duplex i obrotowe Numatic używamy do wstępnego rozpuszczenia zabrudzeń na wykładzinach dzięki temu procesowi czyszczenie jest łatwe i skuteczne. Jeżeli wymagane jest szybkie wypranie wykładziny aby następnego, bądź tego samego dnia pomieszczenie było gotowe do użytku posiadamy do tego specjalistyczne dmuchawy, które w krótkim czasie osuszają prane wykładziny.

Sprzęt dobieramy do rodzaju wykładziny oraz zabrudzeń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stosujemy najlepsze środki aby usunęły wszelkie zabrudzenia z czyszczonych powierzchni.

Masz pytania ? Zadzwoń do nas! +48 728 500 784

Zarezerwuj termin!